Biz Kimiz?

MODELFORM 2002 yılında kurularak ve şubat ayından itibaren son teknoloji matbaa makine ve ekipmanları yatırımı yaparak  on sekiz kişilik kadroyla çalışmaya başlamıştır. 2005 yılında yaptığı yeni yatırımlarla sektördeki yerini ve payını büyüten  MODELFORM şirketi her biri kendi konusunda uzman 15 kişilik kadroya sahiptir. İkitelli tesislerinde hayallerinizi gerçekleştirecek bir grafik atölyesi ile hazır tasarımlarınızı kağıda aktarmak üzere çalışan matbaa faaliyetlerine devam etmektedir. MODELFORM maliye ile anlaşmalı matbaa olarak her türlü matbuu evrak hizmetleri de vermektedir. Bugün geldiğimiz noktada butik matbaacılık yaklaşımıyla, 26 değişik sektörün beklentilerine uygun matbaacılık çözümleri üretmeye devam ediyoruz.

 

Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet veren firma olarak sürekli form ve matbaa işlerinizde en kaliteli hizmeti en uygun fiyata yaptırmak ve zamanında teslim almak isterseniz size hizmet vermek için bekleriz.

 

Sahip olduğumuz üretim gücümüzle ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile her geçen gün gelişmeleri takip ederek ve ülke genelinde müşteri memnuniyetini odak alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Sektörde yükselen bir değer olma amacı ile iyi bir ekibe sahip olan firmamız müşteri istek ve beklentilerine değer vererek hızlı ve nitelikli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

 

Mesleki açıdan donanımlı ve sürekli devam eden eğitim faaliyetleri ile kendilerini geliştiren bir personel kadromuz bulunmaktadır. MODELFORM olarak yaptığımız işlerde her müşteri için ayrı ürün tasarımı yapılır ve bu ürünün kopyası kesinlikle başka bir müşteri için kullanılmaz.

 

Maliye Bakanlığı ile 2231 numaralı ANLAŞMALI MATBAA olarak hazırladığımız resmi evrakların basımı siparişin verildiği günden istenilen tarihe kadar hızlı ve hatasız olarak istenirse verilen adrese kadar MODELFORM tarafından teslim edilmektedir.

Yurt dışına açılma ve büyüme stratejilerimiz doğrultusunda Irak Erbil kentinde bulunan Sami Production firması ile bayilik sistemi üzerinden hizmet vermeye başladık.

Biz Kimiz?

Modelform belirlediği güçlü prensiplerle sektörde her zaman kaliteli ve güvenilir matbaacılığı benimsemiştir. Bununla birlikte her geçen gün kalitesini artıran, gelişimini sağlayan ve sürekli büyüyen bir firma olmanın verdiği sorumlulukların bilinciyle ilerlemekteyiz.  Ürettiğimiz ürünlerde ve hizmetlerde, kalite çıtamızı devamlı yükselterek, fiyat-fayda dengesi politikamızla müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyoruz. Sizleride bu anlayışla tanışmaya davet ediyoruz.

 

Ömer Hayta

Yönetim Kurulu Başkanı

© Copyright. Tüm hakları Modelforma aittir.

Anasayfa